Aktuality

 • Článok

  Výzva od Volkswagenu

  Publikované 28. Júna 2019 10:15

  Spoločnosť MSM Martin bola oslovená vo veci výroby špeciálnych kontajnerových riešení zo strany VW Werkzeugbau Stupava, na základe úspešnej spolupráce v minulosti.

 • Podujatia

  MSM GROUP s úspechom na medzinárodných výstavách

  Publikované 28. Júna 2019 09:45

  Naša spoločnosť sa aj v tomto roku zúčastňuje na niekoľkých významných zahraničných výstavách. Pozitívne hodnotenie verejnosti a záujem o naše produkty je najmä výsledkom poctivej práce našich zamestnancov.

 • Ocenenia

  Získali sme ocenenie Strojársky výrobok roka 2018

  Publikované 27. Júna 2019 04:45

  Zväz strojárskeho priemyslu SR je popri spoluorganizátorovi MSV aj vyhlasovateľom súťaže o Najlepší strojársky výrobok roka. Každoročne sa do súťaže prihlasujú firmy s ambíciou uspieť so svojím inovatívnym produktom.

 • Novinky

  Výroba oceľových konštrukcií v prevádzke MSM Banská Bystrica

  Publikované 27. Júna 2019 03:30

  Od januára 2019 sa v prevádzke MSM Banská Bystrica úspešne rozbehla výroba nosných rámových konštrukcií na primárny a sekundárny radar pre spoločnosť ELDIS Pardubice, s. r. o., Česká republika, člena skupiny CSG.

 • Interview

  Predstavenie generálneho riaditeľa 14. OKTOBAR-u

  Publikované 7. Júna 2019 04:30

  Narodil sa 28. novembra 1970. Pracoval v Zastava Promet ako technický riaditeľ (automobilový priemysel), v General Motors ako riaditeľ obchodnej jednotky (automobilový priemysel), vo Forma Ideale ako obchodný riaditeľ (nábytkársky priemysel) a v Grafostil ako výkonný riaditeľ (tlač).

 • Podujatia

  Medzinárodný deň detí v MSM Nováky

  Publikované 1. Júna 2019 04:15

  Posledný májový deň sa pre deti zamestnancov v spoločnosti MSM Martin – prevádzka Nováky uskutočnil Deň detí. Príjemné slnečné počasie prilákalo do areálu závodu približne 220 detí so svojimi rodičmi. Tie si mohli užiť zábavu jazdou na obrnenom transportéri, ale aj na policajných autách a motorkách. Policajti i hasiči predviedli svoju profesionalitu ukážkami pri zasahovaní s pyrotechnikou, ako aj prácu so špeciálne cvičenými psami.