Aký bol IDEX 2023?

130 000 návštevníkov a 1 350 vystavovateľov na ploche 165 000 m2. Taká je stručná bilancia svetovej výstavy, ktorej sme boli aj tento rok súčasťou.

Od 20. do 24. februára sa v Spojených arabských emirátoch v slnkom zaliatom Abu Dhabi konala prestížna globálna výstava v oblasti obranných technológií IDEX. V rámci veľkého poschodového stánku Czechoslovak Group sme reprezentovali oblasť obrany a bezpečnosti, a tak u nás dominoval široký sortiment delostreleckej a tankovej munície, mínometné granáty či munícia pre raketomety.

O našich cieľoch, produktoch a budúcnosti obrany sme prostredníctvom krátkej reportáže porozprávali aj divákom Defence web TV -  Army Recognition, ktorá dopodrobna mapovala dianie na výstave a prinášala aktuálne informácie do celého sveta.

Reportáž si môžete pozrieť TU: 

O významné návštevy nebola núdza, no za jednu z najvýznamnejších považujeme príchod českého predsedu vlády Petra Fialu. Záujem českej delegácie o oblasť obrany a bezpečnosti nás potešil, ako aj príjemné rozhovory s ním a jeho tímom.

Niekoľkomesačné prípravy na oddelení marketingu, transport a týždeň strávený na výstavisku, bol pre našich kolegov isto náročný. No odviedli skvelú prácu, odprezentovali našu spoločnosť vo svete tak, ako si zaslúži a my im za to ďakujeme.