MSM GROUP opäť podporí hokejovú DUKLU Trenčín

Naša  spoločnosť sa opäť stala generálnym partnerom hokejového klubu Dukla Trenčín. Spoluprácu vnímame ako pokračovanie úspešnej tradície armádneho hokejového klubu, ktorý úspešne reprezentuje náš región.

"Sme veľmi radi, že v obchodnom partnerstve pokračujeme a aj týmto by sme chceli poďakovať spoločnosti MSM GROUP za dôveru pre nasledujúce obdobie a veríme, že spolupráca bude aj naďalej prebiehať vo vzájomnej spokojnosti a máme pre sebou úspešnú sezónu,“ doplnil predseda predstavenstva HK Dukla Trenčín Viliam Ružička.

Zamestnanci MSM GROUP sa môžu tešiť na zľavnené vstupenky či stretnutia s hokejovými hviezdami. 

Ak sa spoločnosti darí, je to dobrá správa pre našich zamestnancov, ale aj pre celý náš krásny región, ktorý tak môže profitovať z našich spoločných úspechov. ,,V MSM GROUP sme hrdí na to, že máme možnosť podporovať slovenský šport, a to najmä v našom regióne, aj preto sme sa rozhodli aj v tejto sezóne podporiť hokejový klub Dukla Trenčín ako generálny partner,” uviedla riaditeľka marketingu Lucia Ollé.

Zamestnanci sa môžu tešiť na niekoľko výhod. Na domáce zápasy Dukly si napríklad budú môcť kúpiť vstupenky s 50 – percentnou zľavou, a to vrátane permanentiek. ,,Okrem kvalitného hokeja sa naši zamestnanci môžu tešiť aj na Mikulášsky večierok na ľade, kde budú môcť stretnúť hráčov Dukly, odfotiť sa s nimi a odniesť si ich podpis karty, , dodáva Lucia Ollé.v