MSM GROUP partnerom SIAF 2019

Približne stotisíc ľudí navštívilo prvý augustový víkend na letisku v Sliači už deviaty ročník Medzinárodných leteckých dní SIAF. Naša spoločnosť sa na akcii zúčastnila tiež, a to ako hlavný partner podujatia.

Najväčšia letecká show na Slovensku prilákala ľudí z rôznych častí Slovenska, ale aj zo zahraničia. Návštevníci mohli sledovať statické aj zaujímavé dynamické ukážky, pričom niektoré až vyrážali dych. Na dvojdňovom podujatí sa predstavili desiatky lietadiel, vrtuľníkov a rôznej vojenskej techniky z trinástich európskych krajín, pričom nechýbali ani exponáty z portfólia unikátneho výcvikového strediska pre pilotov vrtuľníkov Slovak training academy, v ktorom má naša MSM GROUP podiel. Na tomto výnimočnom podujatí sme mali možnosť zúčastniť sa ako hlavný partner. Pre návštevníkov SIAF-u sme si pripravili chillout zónu, ale aj detský kreatívny kútik. V našom oranžovom stane mohli návštevníci nájsť aj zábavný fotokútik a odniesť si fotku na pamiatku s logom našej spoločnosti.

Návštevníci SIAF-u si mohli pozrieť napríklad aj letiskovú navigačnú vežu DISK 2 MSM, ktorú vyrobila prevádzka v Banskej Bystrici, či vystavený vrtuľník MD-500 z portfólia Slovak training academy. Organizátorom sa podarilo prilákať špičky svetovej akrobacie, či už grécky Zeus Demo Team, alebo poľský Tiger, ale aj Francúzov na lietadle Alfajet. Prišiel aj útočný vrtuľník americkej armády Apache a tiež špeciálne prieskumné lietadlo AWACS s radarom v tvare taniera. Návštevníci si mohli navyše vychutnať skvelú šou, ktorú predviedla talianska skupina Frecce Tricolori. Dúfame, že ste si SIAF 2019 užili tak ako my, a už teraz sa tešíme na jubilejný desiaty ročník.