Projekt NAŠE MESTO 2019

Podujatie Naše mesto mobilizuje dobrovoľníkov po celom Slovensku, ktorí sú ochotní pomôcť pri skrášľovaní svojho mesta. Naša spoločnosť sa vždy snaží pomôcť tam, kde je to potrebné. Rovnaký prístup zdieľajú aj naši zamestnanci, a tak sa zapojili do projektu Naše mesto 2019. Jeho zámerom je spájať firmy a samosprávy s cieľom skrášliť a viditeľne zlepšiť mestá, v ktorých žijeme. Tento rok sa ho zúčastnilo viac ako 10 000 ľudí po celom Slovensku. Naši zamestnanci pomohli konkrétne s očistením a vymaľovaním plota na Základnej škole s materskou školou Pavla Demitru v Dubnici nad Váhom

Najskôr plot zbavili hrdze a starého náteru a potom ho začali postupne natierať. Takto zrenovovali  až 35  metrov plota. Do tejto aktivity sa zapojili aj deviataci, ktorí najskôr hrabali a odvážali pokosenú trávu zo školského areálu a potom sa zaúčali, ako sa farbí plot. Riaditeľ školy im totiž sľúbil, že posledné dva týždne školského roka namiesto učenia – veď už aj tak „vedia všetko“ –  budú natierať zvyšok plota.

Teší nás, že sme sa zúčastnili na tejto skvelej iniciatíve a zlepšili tak prostredie pre deti v blízkosti sídla našej spoločnosti.