VYRÁŽAME NA MÁJOVÚ EXHIBITION TOUR

Naše mesačné výstavy sa začínajú v Grécku, odtiaľ sa presúvame do Španielska a poslednou zastávkou budú susedné Čechy, kde sa predstavíme v takmer kompletnej zostave firiem patriacich do skupiny Czechoslovak Group.

V dňoch od 9. do 11. mája sú našou cieľovou destináciou Athény. Na výstave DEFEA, čo je skratkou Defence Exhibition Athens, sa zúčastníme po prvý krát. Zaradíme sa k ďalším 315-im vystavovateľom, ktorí prišli predviesť to najlepšie z portfólia obrany a bezpečnosti. Rozhodli sme sa zaostriť na sortiment delostreleckej a tankovej munície. Spolu s partnerskými spoločnosťami TATRA a EXCALIBUR ARMY nás nájdete v hale 2 – stánok C24.

Zo slnečného Grécka letíme do rovnako slnečného Španielska. V dňoch od 17. do 19. mája sa v Madride koná známa medzinárodná výstava obrany a bezpečnosti FEINDEF a my sa jej ako vystavovateľ zúčastníme už po druhý krát. Keďže práve v Španielsku sídli jedna z našich štyroch spoločností, predvedieme prevažne delostreleckú a tankovú muníciu z dielne FM Granada. Radi vás uvítame v hale 8 – stánok B15.

Na záver mesiaca, v dňoch od 24. do 26. mája, sa rozložíme na výstavisku CEEC v Brne, kde sa koná IDET 2023. Je považovaný za významnú prehliadku obranných a bezpečnostných technológií v strednej Európe. Medzi najväčších  vystavovateľov patrí Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR, no s naším stánkom o rozlohe viac ako 500 m2 nebudeme za nimi veľmi zaostávať a určite nás neprehliadnete. Budeme sa na vás tešiť v hale P – 038 a navyše aj v exteriéri, kde bude pristavená mobilná riadiaca veža.

Dovidenia na výstaviskách