Odmenili sme najlepších strelcov sezóny 23/24
Späť

Odmenili sme najlepších strelcov sezóny 23/24

Stali sme sa hlavným partnerom Slovenského biatlonu na nasledujúcu sezónu 24/25. Už pri oznámení spolupráce sme avizovali, že chceme byť aktívnym partnerom a aktívne podporovať naše biatlonové talenty. A tak sa aj deje.

Disciplína a motivácia. Dva silné predpoklady k úspechu. S disciplínou, ako hlavný partner Slovenského biatlonu, veľmi nepomôžeme, tá je v rukách športovcov. Ale s motiváciou mladých športových talentov pomôžeme s radosťou. Prečo čakať na ďalšiu sezónu, keď môžeme začať už teraz?

Stali sme sa hlavným partnerom Slovenského biatlonu na nasledujúcu sezónu 24/25. Už pri oznámení spolupráce sme avizovali, že chceme byť aktívnym partnerom a aktívne podporovať naše biatlonové talenty. A tak sa aj deje.

Súťaž MSM Strelec 23/24

Zvládnutie streľby je nevyhnutným predpokladom na úspech v biatlone a najlepšia strelkyňa Ema Kapustová je dôkazom, že práve vysoká úspešnosť v streľbe jej pomohla k vynikajúcim výsledkom.

Tých najlepších a najpresnejších strelcov sme sa preto rozhodli finančne odmeniť a motivovať tak aj ostatných.  Odmenu získalo šesť najpresnejších pretekárov novej generácie, ktorým sme rozdelili sumu 2 000 eur:

  1. Ema Kapustová, odmena 800 €
  2. Veronika Šteczová, odmena 500 €
  3. Zuzana Remeňová, odmena 300 €
  4. Tamara Molentová, odmena 200 €
  5. Júlia Machyniaková, odmena 120 €
  6. Veronika Michalechová, odmena 80 €

Rovnakú súťaž pripravujeme spolu so Slovenským biatlonom aj v nasledujúcej sezóne. Zverejňované bude aj priebežné poradie po každom mesiaci sezóny. Finančnú odmenu zvyšujeme na 2 500 eur, ktorú si opäť rozdelí šesť najlepších strelcov.

MSM GROUP drží palce všetkým pretekárom do ďalšej sezóny.