O nás

O nás

MSM GROUP – ODDANÍ OBRANE

Zjednotili sme tradičné firmy s dlhou históriou v obrannom priemysle, vďaka čomu máme celý dodávateľský a obchodný reťazec vo vlastných rukách. Dokážeme pokryť kompletný životný cyklus munície, od vývoja a produkcie, cez modernizáciu až po likvidáciu. Okrem toho sa venujeme vývoju a výrobe obrannej techniky, kam patria systémy na obranu tankov a špeciálne kontajnery navrhnuté pre potreby ozbrojených síl. V civilnom sektore sa špecializujeme na výrobu radarových alebo mobilných veží leteckého riadenia.

Sme súčasťou nadnárodného holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a.s. (CSG). CSG je priemyselno-technologický holding, ktorý nadväzuje na tradíciu českých, slovenských a zahraničných spoločností. Venuje sa obrannej a civilnej priemyselnej výrobe a obchodnému sektoru.

 


 

Uspeli sme medzi obrovskou konkurenciou. Skupinu CSG tvorí viac ako 100 firiem zo 7 krajín a tou NAJ za rok 2023 sme sa stali práve MY, ľudia z MSM GROUP! Predbehli sem také mená ako česká TATRA, EXCALIBUR ARMY či talianske FIOCCHI. A to si zaslúži jedno veľké ĎAKUJEME.

 

Ocenenie sme si prevzali priamo z rúk Predsedu predstavenstva a majiteľa skupiny CSG Michala Strnada. Spoločnosti patriace do MSM GROUP zaznamenali v roku 2023 úžasný posun vpred na všetkých frontoch – nárast kapacity výroby, tržieb a počtu zamestnancov. Prechádzame zmenami, ktoré nie sú vždy jednoduché, ale aj toto je dôkaz, že my v ZVS, VOP, FMG a VÝVOJ Martin to vieme.

Počet začlenených spoločností

4

Počet zamestnancov

1,100

Dubnica nad Váhom

Nováky

Martin

Banská Bystrica

Španielsko

Zastrešujeme štyri významné spoločnosti:

Naša spoločnosť vznikla v roku 2015 aby zastrešila významné podniky pôsobiace v obrannom a civilnom priemysle. V súčasnosti patria do skupiny štyri spoločnosti.

Etický kódex

Spoločnosti MSM GROUP dodržiavajú všetky všeobecne záväzné právne predpisy a
ďalšie štandardy vzťahujúce sa na riadenie a kontrolu spoločnosti. Očakávame
dodržiavanie štandardov etického a čestného podnikania aj od svojich obchodných
partnerov a netolerujeme žiadne formy korupcie, resp. iné porušovanie všeobecne
záväzných právnych predpisov.

Zobraziť viac