Balíme sa do Riyadhu
Späť

Balíme sa do Riyadhu

Už o pár dní sa vám prihlásime zo slnečnej Saudskej Arábie. Počas piatich dní, od 2. do 8. februára 2024, je MSM GROUP súčasťou svetovej výstavy World Defense Show. 

Na výstave World Defense Show sa v Riyadhe pravidelne stretáva špička medzinárodnej obrannej komunity a sme radi, že môžeme naše produkty a služby odprezentovať na skutočne vysokej úrovni. Predvedieme nosné produkty z delostreleckej a tankovej munície a našu schopnosť predlžovať technickú životnosť munície.

Nedostatok munície

Tlak na výrobcov munície je vzhľadom na geopolitickú situáciu enormný a nárast dopytu po produktoch je obrovský na celosvetovej úrovni. Výrobcovia, ako aj dodávatelia vstupných surovín, sú už za hranicou kapacitných možností. Výstava WDS je ďalšou z platforiem, kde predstavíme riešenie tohto problému. 

Riešenie na zvýšenie kapacít

Revidovaním a technickým predlžovaním životnosti starej munície sa náš závod VOP Nováky zaoberá desiatky rokov. Prax, skúsenosti a jedinečné know-how nám umožňujú túto službu poskytovať krajinám naprieč celým svetom. Naše riešenie, ako navyšovať produkciu munície, oslovilo zástupcov viacerých krajiny EÚ. Zaujala ich prepracovanosť a vysoká odbornosť tohto systému, výhody a dopady na kapacity,
životné prostredie a samozrejme ekonomické ukazovatele.

Sme pripravení počas WDS využiť všetky príležitosti, aby sa o našej službe dozvedela elita v obrannom priemysle, aby sme nadviazali nové partnerstvá a vymenili si cenné poznatky, ktoré nás vedia posunúť vpred.