Najväčšia náborová kampaň v histórii MSM GROUP
Späť

Najväčšia náborová kampaň v histórii MSM GROUP

Najväčšia náborová kampaň v histórii MSM GROUP. Bol začiatok decembra a my sme si stanovili odvážny cieľ – v priebehu dvoch mesiacov prijať 75 nových kolegov.

Bol začiatok decembra, Vianoce za dverami a my sme si stanovili odvážny cieľ – v priebehu dvoch mesiacov prijať do výroby 75 nových kolegov.

Do práce sa naplno pustilo naraz niekoľko oddelení a za úspešným výsledkom stojí práve ich kooperácia. Tvárami kampane sa stali výrobní zamestnanci, ktorí sa svojej úlohy chopili ako profesionáli. Vídali ste ich v meste na rôznych plochách pri nákupných centrách, autobusoch, billboardoch, na Facebooku a Instagrame. Pripravili sme nový a prehľadný kariérny web dolepsejprace.sk, cez ktorý nás mohli, a stále môžu, záujemci ľahko kontaktovať. Naša reklama bola počuť až v obecných rozhlasoch.Obrovskú prácu odviedlo oddelenie HR, ktoré v extrémne krátkom období spracovalo a „pohovorovalo“ stovky žiadostí, mimochodom, prišlo ich takmer 700. Na ich oddelení sa zrodila aj myšlienka náborového a odporúčacieho bonusu 1 000 € a mnohé iné atraktívne benefity, ktoré boli neodmysliteľnou súčasťou kampane.

Všetkým novým zamestnancom želáme veľa úspechov a veríme, že pracovať v spoločnosti MSM GROUP im prinesie mnoho pozitívnych momentov, kolegiálnych priateľstiev a nových skúseností.