Blíži sa celosvetovo uznávaný veľtrh IDEX ABU DHABI
Späť

Blíži sa celosvetovo uznávaný veľtrh IDEX ABU DHABI

Blíži sa celosvetovo uznávaný veľtrh IDEX ABU DHABI. Stovky firiem sa stretnú pod jednou strechou, aby v oblasti obranných technológií predviedli to najlepšie.

Stovky firiem sa stretnú pod jednou strechou, aby v oblasti obranných technológií predviedli to najlepšie zo svojho portfólia. Do nášho stánku viete „vstúpiť“ už teraz.

Od 20. do 24. februára sa v Spojených arabských emirátoch koná jedna z najväčších svetových výstav zameraných na obranné technológie a techniky. Medzi vystavovateľmi nebudeme chýbať ani my, spoločnosť MSM GROUP zastrešujúca výrobcov ZVS Dubnica a Snina, VOP Nováky, VÝVOJ Martin a FM Granada.

Ponúkame vám vizuálnu ukážku našej expozície, ktorá sa bude nachádzať v zóne 10-A06.

Predstavíme predovšetkým široký sortiment delostreleckej a tankovej munície, mínometné granáty či muníciu pre raketomety.


Pre návštevníkov sme pripravili novinku v podobe „kontajneru“, ktorý ich vďaka virtuálnej realite prevedie kompletným portfóliom výrobkov z dielne MSM GROUP a CSG.

Ťahúňom expozície bude nepochybne aj obrnené vozidlo s pancierovanou kabínou.


Stánok o rozlohe 300 m2 na prízemí a 100 m2 na vyvýšenom podlaží sme obohatili o mnoho virtuálnych prvkov a obrazoviek, pre čo najlepšie vyobrazenie nášho portfólia.


Kávu? Nech sa páči, prijmite pozvanie do moderne vybavených oddelených zón. Teší sa na vás tím MSM GROUP a CSG.

Dovidenia v ABU DHABI